Hakkımızda

Sektörde seçkin bir yer edinmiş geçmişi ve deneyimi üst seviyede yönetim kadrosu ve konusunda uzman gelişime açık tecrübeli ekipleri ile takım çalışması ruhunu benimsemiş, modern, yenilikçi ve kaliteli hizmet sunarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemiş anlayışla çalışmaktadır.

Varolduğu hizmet sektöründe, müşteri odaklı yaklaşım ile müşteri ihtiyaçlarını önceden düşünmek, yaratıcı, yenilikçi, çağdaş, verimli,üç boyutlu gerçekler sunmaktadır.

Ulusal ve uluslararası kongre, seminer, sempozyum, AB projeleri ve danışmanlık hizmetleri, dünyanın her yerine seyahat, yurt içi ve dışı tur organizasyonları, gemi turları, kongre ve tüm tatil planlarınızı güven ve konforu sınırsız hizmet anlayışı ile birleştirerek, planlamak öncelikli amacımızdır.

Vizyonumuz ; Degisimci ve öncü hizmet anlayısımız, entellektüel birikimimiz, basarıya olan tutkumuz ile müşterilerimiz için vazgeçilmeyen bir hizmet markası ve çözüm ortağı olmaktır.

Misyonumuz; Hizmet verdiğimiz tüm kuruluşları ulusal ve uluslararası pazarda, sektörlerinde lider pozisyonlara taşımaktır.

Dor Kongre, profesyonel kadrosu ile organizasyonlarınızda, sorunsuzluğun başarı kabul edildiği organizasyonlar için değil, fark yaratan ve artı değerleri ile akılda kalan organizasyonlar için çalışır.

Hizmet farkını birlikte hissetmek dileği ile…

Saygılarımızla,

 

 

 

 

Çetin Emeç Bulvarı 1314. Cadde No: 10/15 A.Öveçler Çankaya - ANKARA

Tel : 0312 442 52 70   Fax : 0312 442 52 01   info@dorkongre.com.tr

Copyright © 2017